Standardy

Stavíme s lidmi a pro lidi. Využíváme pro developerskou výstavbu moderní standardy, kdy se snažíme zachovat funkčnost a energetickou nenáročnost budov. Architektonický vzhled poté odráží charakter lokality, tedy skloubení přírody a soužití lidí. Použité materiály jsou nositelem budoucích trendů a kladou si za cíl dosáhnout symbiózy v oblasti skloubení nároků na kvalitní životní prostor a design.

Dveře

Nabízíme standardy pro dveře a zárubně. Vstupní bytové dveře jsou protipožární plné, jednokřídlé s prahem, dřevodekor, kovová zárubeň, bezpečnostní kování. Vnitřní bytové dveře jsou jednokřídlé s prosklením do obytných místností, jednokřídlé plné do koupelen, WC a komor, obložkové zárubně, barva bílá, povrch CPL, výška 2,1m, rozetové nerezové kování.

KONTAKT:  Sapeli a.s. –  vzorkovna KLZ  Pročeram,  Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 13, kontaktní osoba: Jana Bažantová, mbt: 728 600 023, e-mail: bazantova@development-sapeli.cz www.sapeli.cz

Okna

V projektu osazujeme dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem a s parapety v barvě bílé.

Elektroinstalace

Instalace elektroinstalace má základní standard: Silnoproud – vypínače a zásuvky Tango, barva bílá. Slaboproud – rozvody pro připojení pevné telefonní linky, zásuvka společné televizní a rozhlasové antény + zdířka pro připojení satelitu, domácí nástěnný telefon spojený s elektrickým vrátným, příprava pro satelitní televizi a Internet.

Koupelny a WC

Velkoformátový keramický obklad a dlažba Trend, výška obkladu koupelny cca 2,1m, výška obkladu WC 1,5m. Zařizovacími předměty jsou bílé keramické umyvadlo Vitra Shift 55×43 cm, bílé keramické umývátko Vitra Shift 50x25cm, jen ve větších bytech, keramické bílé závěsné wc Vitra Shift, plastové bílé wc sedátko Vitra Shift Softclose Duroplast, wc nádržka Tece do zdi s ovládacím tlačítkem, smaltovaná bílá vana značka: Kaldewei 170x70cm, čtvercová sprchová vanička Limnew, značka: Amina 90x90cm z litého mramoru, sprchová zástěna – značka: Huppe, Next, čiré sklo s profilem chrom a baterie Grohe.

KONTAKT: Aleš Tylinger, vedoucí klientského centra SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, mob.: +420 739 605 204, e-mail: ales.tylinger@siko.cz   http://www.siko.cz

Schodiště

Dřevěné schodiště, typ Nevada, provedení dub. Nášlapy a schodnice z masivního dřeva, zábradlí kombinace masivu a nerezu.
Kontakt: SWN Moravia s.r.o. – výstavní studio Praha, Svornosti 2, 150 00, Praha 5 – Smíchov, kontaktní osoba: Patrik Nakata, mobil: 774 354 358 , e-mail: nakata@swn.cz , web: www.swn-schody.cz