Aktuality

18.6.

Obdrželi jsme kolaudační souhlasy ke všem domům.

30.5.

Hrubá stavba všech domů je dokončena.

9.1.

Zveřejňujeme informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu a odpočtech z kupních cen. Ke stažení zde.

30.9.

Budujeme prostory pro garážová stání, základové desky, výkopy kotelen, výkopy kanalizačních šachet pro dešťovku

Kolaudační souhlasy ke všem bytovým domům

Dopis ke stažení ve formátu PDF:

V pátek 7.června 2019 jsme obdrželi kolaudační souhlasy ke všem bytovým domům v projektu Bažantnice a jednotlivá čísla popisná s názvy ulic (viz příloha). U některých bytových domů ještě probíhají prohlídky po odstranění vad a nedodělků.
V současné době pracujeme na zapsání věcného břemene služebnosti pro Pražskou Plynárenskou, a.s., V této souvislosti jsme oslovili úvěrující banky klientů, kteří mají zapsaná zástavní práva včetně zákazů zcizení a zatížení na nemovitostech a žádáme o souhlasy se zřízením věcného břemene.
Dále připravujeme podání návrhu na vklad změny prohlášení vlastníka jednotlivých bytových domů z důvodu umístění zeleně v oblasti parkovacích stání. K podání změny prohlášení vlastníka na katastr nemovitostí opět žádáme úvěrující banky o udělení souhlasů, které nám průběžně banky doručují. Po vkladu věcného břemene a změny prohlášení vlastníka vložíme na katastr nemovitostí i kolaudační souhlasy. O jednotlivých podáních Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

Více informací v přiloženém PDF.

Aktuální informace pro vlastníky k výstavbě bytových domů Bažantnice

Dopis ke stažení ve formátu PDF:

Bytové domy před dokončením

Prohlášení vlastníka pro domy F a K

Dne 15.8. 2018 bylo zapsáno na katastru nemovitostí prohlášení vlastníka pro bytové domy F a K. Prohlášení vlastníka k ostatním bytovým domům očekáváme v nejbližší době.

Hrubé stavby všech domů dokončeny

Hrubé stavby zbývajících domů A, G, K jsou dokončeny. Tímto jsou hotové hrubé stavby všech domů projektu Bažantnice.

dům G dům D

Dokončujeme hrubé stavby

Hrubá stavba u domů B, C, D, E, F, H, I, J domů dokončena. V průběhu několika dní bude dokončena i hrubá stavba ostatních domů.

dům C dům D dům E dům F

dům I dům J

9.1.

Informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu

Zveřejňujeme informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu a odpočtech z kupních cen. Ke stažení zde: Informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu.

Pokračujeme ve výstavbě

Pokračujeme ve výstavbě bytových domů postupným budováním prostor pro garážová stání, základové desky, výkopy kotelen, výkopy kanalizačních šachet pro dešťovku

Budujeme základy

Začínáme s výstavbou technické infrastruktury, postupujeme budováním hlubinných základů jednotlivých bytových domů

Spuštěn web bytybazantnice.cz

V červnu byla spuštěna prodejní a prezentační webová stránka projektu Bažantnice. Naleznete zde kompletní informace o lokalitě a projektu. Prohlédnete si dispozice a standardy bydlení. Projdete si celé byty tak, aby se vám lépe rozhodovalo o investici do budoucího bydlení. Pro pohyb nabídkou bytů a jednotlivými domy můžete využít intuitivní aplikaci. Standardy bydlení lze poté nastavit v konfigurátoru. Získáte přehled o možnostech a dostupnosti Hostivic jako místa spokojeného bydlení. Pro více informací prosím kontaktujte naše klientské centrum na kontaktech uvedených na webu.

20.3.

Účast na veletrhu FOT HABITAT v Letňanech

Dokončili jsme prováděcí dokumentaci. Probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby, do kterého se přihlásilo 7 stavebních společností. Pracujeme na aktualizaci našich webových stránek. Počet podepsaných rezervačních smluv se blíží k 50%. Připravujeme otevření plochy se vzorovým bytem, kde budete mít možnost shlédnout standardy vybavení bytu Siko – koupelny, Sapeli – dveře, Asko – podlahy, Delfi – kuchyně). O konkrétním termínu vás budeme informovat. 23. – 26. března 2017 se účastníme výstavy „Bydlení, nové projekty“, která proběhne v rámci veletrhu FOR HABITAT v pražských Letňanech.

15.3.

Rezervace bytů

S příchodem jara přicházejí i nové příležitosti. Zapojte se i vy a naplánujte si své budoucí žití v obytném souboru Bažantnice. Právě běží možnost rezervovat si své bydlení. Pro více informací kontaktujte naše klientské centrum, kde vám rádi pomůžeme s vašimi dotazy. Provedeme vás projektem od A do Z, pomůžeme s financováním, smluvní dokumentací a právním servisem.

10.3.

Cyklostezka a vyhlídková trasa

Sluníčko a počasí nám ukazují svojí přívětivou tvář. Pozitivní novinky se týkají i projektu Bažantnice. Nabízím vám nejen precizní podmínky bydlení, ale důraz klademe i na další podmínky spokojeného žití. Vrcholí projekt cyklostezky v okolí hostivických rybníků, která nebídne několik kilometrů trasy jedinečnou a klidnou přírodou v okolí Bažantnice. Poznejte místní lesy, louky a háje ze sedla kola. Součástí trasy budou i vyhlídky po okolí. Přijďte i vy načichnout atmosféry pohody.

3.2.

Máme stavební povolení

Máme již k dispozici stavební povolení s nabytím právní moci pro všechny bytové v projektu Bažantnice, finalizujeme uzavření smluv s dodavateli standardů (SIKO, Sapeli, Asko, Delfi). Vypisujeme výběrové řízení na generální zhotovitele stavby bytového projektu. K dnešnímu dni evidujeme 50 rezervací bytových jednotek. Smluvními partnery pro zajištění hypotečních úvěrů pro klienty k projektu jsou Komerční banka, Česká spořitelna, Hypoteční banka ČSOB a Unicredit bank. Ve všech zmíněných bankových domech jsou pro naše klienty připravené benefity, které zjednoduší komunikaci při sjednávání hypotečních úvěrů a v mnohých případech i úvěr zlevní.

30.1.

Nabídka bytů v roce 2017

S našimi klienty máme blízký vztah, a proto vám co nejdříve odkrýváme kompletní portfolio nabídky bytů. Oproti trhu naše byty nabízejí větší životní prostor, nabídka všech typů bytů má vyšší metráž, což poskytuje pohodlí a větší možnosti využití bytů.