Standardy

Stavíme s lidmi a pro lidi. Využíváme pro developerskou výstavbu moderní standardy, kdy se snažíme zachovat funkčnost a energetickou nenáročnost budov. Architektonický vzhled poté odráží charakter lokality, tedy skloubení přírody a soužití lidí. Použité materiály jsou nositelem budoucích trendů a kladou si za cíl dosáhnout symbiózy v oblasti skloubení nároků na kvalitní životní prostor a design.

Kuchyně

Součástí základní nabídky bytů jsou standardy pro kuchyňské vybavení. Součástí je sestava plných spodních a horních skříněk (výběr z 5-ti dekorů Kronospan) o délce 1,9 m dům G, H, u ostatních 2,3 až 2,4 m, pracovní deska (výběr z 5-ti dekorů Egger, Kronospan), korpusy budou v bílé barvě, zádový panel v barvě pracovní desky. V sestavě je otvor pro dodatečnou montáž elektrické trouby, příprava pro připojení myčky tj. přívod studené vody odbočením z připojení dřezové baterie a připojení odpadu do odbočky ze sifonu dřezu. Ve standardu nabízíme sklokeramickou varnou desku, v menších bytech dvouplotýnkovou, odtahová digestoř, nerezový dřez a dřezová páková baterie.

KONTAKT: DELFI, s.r.o., show room: Sokolovská 1276/152, 180 00 Praha 8,   David Röhrich Mobil: +420 723 212 310, email: david.rohrich@nabytedelfi.cz, Pavel Švejda Mobil: +420 731 677 382, email: delfi.praha@nabytekdelfi.cz www.nabytekdelfi.cz

Dveře

Nabízíme standardy pro dveře a zárubně. Vstupní bytové dveře jsou protipožární plné, jednokřídlé s prahem, dřevodekor, kovová zárubeň, bezpečnostní kování. Vnitřní bytové dveře jsou jednokřídlé s prosklením do obytných místností, jednokřídlé plné do koupelen, WC a komor, obložkové zárubně, barva bílá, povrch CPL, výška 2,1m, rozetové nerezové kování.

KONTAKT:  Sapeli a.s. –  vzorkovna KLZ  Pročeram,  Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 13, kontaktní osoba: Jana Bažantová, mbt: 728 600 023, e-mail: bazantova@development-sapeli.cz www.sapeli.cz

Okna

V projektu osazujeme dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem a s parapety v barvě bílé.

Koupelny a WC

Velkoformátový keramický obklad a dlažba Trend, výška obkladu koupelny cca 2,1m, výška obkladu WC 1,5m. Zařizovacími předměty jsou bílé keramické umyvadlo Vitra Shift 55×43 cm, bílé keramické umývátko Vitra Shift 50x25cm, jen ve větších bytech, keramické bílé závěsné wc Vitra Shift, plastové bílé wc sedátko Vitra Shift Softclose Duroplast, wc nádržka Tece do zdi s ovládacím tlačítkem, smaltovaná bílá vana značka: Kaldewei 170x70cm, čtvercová sprchová vanička Limnew, značka: Amina 90x90cm z litého mramoru, sprchová zástěna – značka: Huppe, Next, čiré sklo s profilem chrom a baterie Grohe.

KONTAKT: Aleš Tylinger, vedoucí klientského centra SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, mob.: +420 739 605 204, e-mail: ales.tylinger@siko.cz   http://www.siko.cz

Podlahy

V obývacím pokoji a ložnicích jsou položeny plovoucí laminátové podlahy Rooms (možnost výběru z 5-ti dekorů). Předsíň, chodba a komora – velkoformátová keramická dlažba. Terasy – velkoformátová betonová dlažba. Balkony – keramická dlažba RAKO, Taurus Granit 30×30 76 SR7 Nordic, ocelové zábradlí z uzavřených profilů. Předzahrádka – dřevěná terasa u fasády široká cca 1,5m (zmrtvené dřevo).

Kontakt: Provozovna Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4, kontaktní osoba: Kateřina Flašková, mbt : +420 773 663 972, email: katerina.flaskova@asko-as.cz , www.asko-as.cz

Schodiště

Ve standardním provedení u mezonetových bytů je schodiště s ocelovou konstrukcí s dřevěnými stupnicemi

Elektroinstalace

Instalace elektroinstalace má základní standard: Silnoproud – vypínače a zásuvky Tango, barva bílá. Slaboproud – rozvody pro připojení pevné telefonní linky, zásuvka společné televizní a rozhlasové antény + zdířka pro připojení satelitu, domácí nástěnný telefon spojený s elektrickým vrátným, příprava pro satelitní televizi a Internet.