Byty

Bytové jednotky v projektu Bažantnice nabízí pro své obyvatele pohodlné bydlení s důrazem na maximální využití prostoru bytové plochy. Klienti mají na výběr škálu bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk, včetně bytů s mezonetovým uspořádáním. Celý projekt klade pečlivý důraz na kvalitu provedení, design, detail a optimální volbu orientace na světové strany.

VYBERTE SI VAŠE BYDLENÍ

Byty 3+kk

4 – 5,7 mil. Kč

V obytném souboru Bažantnice na jižním okraji Hostivic vám nabízíme vyšší standard komfortního bydlení v bytech o dispozici 3+kk. Rodiny s dětmi, páry začínající žít společně nebo i studenti hledající pohodlí si přijdou v prostorných bytech s dispozicemi 71 – 79 metrů čtverečních na své. Cenová nabídka bytů 3+kk se pohybuje od 4 do 5,7 milionů Kč za bytovou jednotku. Součástí bytů mohou být balkon a zahrádka.

NABÍDKA BYTŮ 3+KK

Byty 4+kk

5,3 – 6,6 mil. Kč

Byty o dispozici 4+kk jsou základem rodinného bydlení. Prostorný obývací pokoj, ložnice a dva pokoje pro Vaše děti se stanou základem Vašeho společného domova.

NABÍDKA BYTŮ 4+KK

Byty 4+kk mezonet se zahradou

5,3 – 6,6 mil. Kč

Nabídka bytů s dispozicemi 88 metrů čtverečních zahrnuje i mezonetové uspořádání místností. Cenová nabídka bytů 4+kk se pohybuje od 5,3 do 6,6 milionů Kč za bytovou jednotku. Součástí bytů mohou být balkon, zahrádka nebo střešní terasa.

NABÍDKA BYTŮ 4+KK

Byty 4+kk mezonet s terasou

5,3 – 6,6 mil. Kč

Byty o dispozici 4+kk jsou k dispozici i v mezonetovém provedení se střešní terasou.

NABÍDKA BYTŮ 4+KK

Byty 5+kk mezonet s terasou

od 7,2 mil. Kč

Pro klienty, kteří hledají byt s více místnostmi, nabízíme bydlení o dispozici 5+kk s mezonetem v ceně od 7,2 mil. Kč. Komfort bydlení zde doplňuje prostorná terasa zasazená do klidného okolního prostředí propojeného s přírodou.

NABÍDKA BYTŮ 5+KK (MEZ.)

NABÍDKA BYTŮ V BAŽANTNICI

Zobrazit volné a rezervované