Aktuality

9.1.

Zveřejňujeme informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu a odpočtech z kupních cen. Ke stažení zde.

30.9.

Budujeme prostory pro garážová stání, základové desky, výkopy kotelen, výkopy kanalizačních šachet pro dešťovku

31.7.

Začínáme s výstavbou technické infrastruktury, postupujeme budováním základů bytových domů

12.6.

Rezidenční bydlení Bažantnice v Hostivici se prezentuje klientům nově na webu bytybazantnice.cz.

9.1.

Informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu

Zveřejňujeme informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu a odpočtech z kupních cen. Ke stažení zde: Informace o cenových podmínkách nadstandardního provedení a vybavení bytu.

Pokračujeme ve výstavbě

Pokračujeme ve výstavbě bytových domů postupným budováním prostor pro garážová stání, základové desky, výkopy kotelen, výkopy kanalizačních šachet pro dešťovku

Budujeme základy

Začínáme s výstavbou technické infrastruktury, postupujeme budováním hlubinných základů jednotlivých bytových domů

Spuštěn web bytybazantnice.cz

V červnu byla spuštěna prodejní a prezentační webová stránka projektu Bažantnice. Naleznete zde kompletní informace o lokalitě a projektu. Prohlédnete si dispozice a standardy bydlení. Projdete si celé byty tak, aby se vám lépe rozhodovalo o investici do budoucího bydlení. Pro pohyb nabídkou bytů a jednotlivými domy můžete využít intuitivní aplikaci. Standardy bydlení lze poté nastavit v konfigurátoru. Získáte přehled o možnostech a dostupnosti Hostivic jako místa spokojeného bydlení. Pro více informací prosím kontaktujte naše klientské centrum na kontaktech uvedených na webu.

20.3.

Účast na veletrhu FOT HABITAT v Letňanech

Dokončili jsme prováděcí dokumentaci. Probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby, do kterého se přihlásilo 7 stavebních společností. Pracujeme na aktualizaci našich webových stránek. Počet podepsaných rezervačních smluv se blíží k 50%. Připravujeme otevření plochy se vzorovým bytem, kde budete mít možnost shlédnout standardy vybavení bytu Siko – koupelny, Sapeli – dveře, Asko – podlahy, Delfi – kuchyně). O konkrétním termínu vás budeme informovat. 23. – 26. března 2017 se účastníme výstavy „Bydlení, nové projekty“, která proběhne v rámci veletrhu FOR HABITAT v pražských Letňanech.

15.3.

Rezervace bytů

S příchodem jara přicházejí i nové příležitosti. Zapojte se i vy a naplánujte si své budoucí žití v obytném souboru Bažantnice. Právě běží možnost rezervovat si své bydlení. Pro více informací kontaktujte naše klientské centrum, kde vám rádi pomůžeme s vašimi dotazy. Provedeme vás projektem od A do Z, pomůžeme s financováním, smluvní dokumentací a právním servisem.

10.3.

Cyklostezka a vyhlídková trasa

Sluníčko a počasí nám ukazují svojí přívětivou tvář. Pozitivní novinky se týkají i projektu Bažantnice. Nabízím vám nejen precizní podmínky bydlení, ale důraz klademe i na další podmínky spokojeného žití. Vrcholí projekt cyklostezky v okolí hostivických rybníků, která nebídne několik kilometrů trasy jedinečnou a klidnou přírodou v okolí Bažantnice. Poznejte místní lesy, louky a háje ze sedla kola. Součástí trasy budou i vyhlídky po okolí. Přijďte i vy načichnout atmosféry pohody.

3.2.

Máme stavební povolení

Máme již k dispozici stavební povolení s nabytím právní moci pro všechny bytové v projektu Bažantnice, finalizujeme uzavření smluv s dodavateli standardů (SIKO, Sapeli, Asko, Delfi). Vypisujeme výběrové řízení na generální zhotovitele stavby bytového projektu. K dnešnímu dni evidujeme 50 rezervací bytových jednotek. Smluvními partnery pro zajištění hypotečních úvěrů pro klienty k projektu jsou Komerční banka, Česká spořitelna, Hypoteční banka ČSOB a Unicredit bank. Ve všech zmíněných bankových domech jsou pro naše klienty připravené benefity, které zjednoduší komunikaci při sjednávání hypotečních úvěrů a v mnohých případech i úvěr zlevní.

30.1.

Nabídka bytů v roce 2017

S našimi klienty máme blízký vztah, a proto vám co nejdříve odkrýváme kompletní portfolio nabídky bytů. Oproti trhu naše byty nabízejí větší životní prostor, nabídka všech typů bytů má vyšší metráž, což poskytuje pohodlí a větší možnosti využití bytů.